Říjen 2011

DÍL: 7. Nevěsta podle Kyuubiho!

31. října 2011 v 23:15 | Jituí |  Dva Nemesis u ANBU
Z pohledu Naruta:
Už to byl týden od toho co Kakashi zjistil naši identitu ale nikomu to, jak slíbil, neřekl. Od té doby se nic moc nestalo jen po mě Sakura házela pohledy které bylo negativní, ale chápal jsem jí. Tedy alespoň jsem se snažil. Zítra by jsme měli dorazit do země Démona a tak by jsme to měli probrat a udělat si alespoň nějaký plán. Zastavili jsme v lese na malém plácku, tak akorát pro nás, kde protékal potůček. Donesl jsem dřevo a Kakashi ho zapálil jedním ohnivým jutsu. Chtěl jsem začít mluvit, dokonce jsem už pootevřel pusu, když jsem se ocitnul ve svém podvědomí kde dřív byla zlatá klec. Nyní to tam vypadalo jinak. Když jsme uzavřeli dohodu, Kyuubi si to tu chtěl přetvořit a já mu nebránil jen jsem jeho vizi malinko poupravil a nakonec se to líbí nám oběma, tedy v rámci možností. Byla tam velká sopka a skoro všude byla lává až na pár místech. Ta jednom takovém byl největší ostrov ze ztuhlé lávy na kterém ležel Kyuubi a pozoroval mě. Sedl jsem si na veliký kámen a podíval se na něj. Chvíli jsme se přeměřovali pohledy až nakonec promluvil. Avšak řekl něco z čeho jsem byl šťastný a smutný zároveň.
"Už vím kdo bude tvou partnerkou." Seděl jsem před Kyuubi a v hlavě si přehrával jeho poslední větu: Už vím kdo bude tvou partnerkou.
"Kdo?" zeptal jsem se a doufal že má alespoň rozum a vybral mi někoho normálního. Rozchechtal se smíchem ze kterého mi zatrnulo a v hlavě mi vytanula myšlenka Jashine proč já? Po chvíli se uklidnil.
"Bylo to těžké, ale já hledal v tvých vzpomínkách abys ji alespoň znal a pak jsem uslyšel tvoji myšlenku a zaměřil se na dívku o níž byla" zatrnulo mi. Určitě mi vybral někoho koho jsem nechtěl, že já mu dovolil aby se mi rýpal do osobního života. Na srdci se mi objevil kámen.
"Hledal jsem ji ve tvých vzpomínkách, myšlenkách a nakonec jsem nahlédl do tvých pocitů. Je hezké a milá ale i silná a mocná. Někdo kdo se hodí pro vůdce kdysi dávno mocných klanů. Dá si silného dědice. Silného potomka který bude schopen přežít naší společnou chakru a kekkei genkai" odmlčel se a já byl napnutý a nervózní.
"Hinata Hyuuga" to jméno mi shodilo kámen ze srdce a na tváři vykouzlilo úsměv.
"Proč zrovna jí? Neříkám, že mi to vadí jsem rád, ale proč ji? Určitě to nejsou všechny důvody" zase ta moje zvídavá povaha.
"Hleděl jsem hlavně na tvé city. Všiml jsem si, že se ti líbí a nechceš jí ublížit a tak ses jí nevšímal a sám jsi trpěl. A navíc. Mě se vždy líbila. Nechovala se k tobě jako ostatní a věřila v tebe. Měla v tobě vzor" vysvětlil mi. Seděl jsem tam a přemýšlel o tom co mi řekl. Po chvíli jsem se zvedl a na své zamyšlené tváři vykouzlil úsměv.
"Děkuji" řekl jsem a zmizel ze svého podvědomí. Ocitl jsem se na plácku v lese u ohně a všichni na mě koukali. Zvedl jsem hlavu od ohně a zadíval se na Hinatu. Potom jsem kývl na Sasukeho a zmizel dřív než budou chtít znát odpovědi i ostatní.

Z pohledu Sasukeho:
Všichni jsme seděli u ohně a koukali na Naruta v některých případech Kaoshiho. Vypadal jako v transu. Po chvíli se probral a podíval na Hinatu. Těžko od ní odtrhl pohled a kývnul na mě. Pochopil jsem a zmizel o jen nepatrnou chvíli po něm. Objevil jsem se na skále na které jsme byli první noc. Naruto seděl na kraji skály, bez masky a koukal na měsíc v úplňku. Tvář měl bez výrazu, ale jeho oči byli zamyšlené.
"Vybral?"zeptal jsem se a myslel Kyuubiho.
"Jak si to poznal?" sarkasmus z jeho hlasu přímo přetékal.
"Díval jsi se na Hinatu ale nevím jestli radostně nebo smutně. Koho vybral?"
"Ji"
"To je ale dobrá zpráva ne?" vždyť ji má rád tak co řeší?
"Možná. Mám jí víc než rád ba dokonce ji miluji ale ona neví, že žiju a navíc jsem u ANBU. Nechci odhalit svou tvář, ale chci být sní. Je to těžké, ale ty mi asi neporadíš co?"
"Promiň ty víš že jsem rád když pochopím sám sebe. Ale máš jen dvě možnosti. Buď ji odhalíš sebe nebo ji nebudeš mít. Já jdu zpět a vymyslím nějaký plán." Naruto kývl a dál pozoroval měsíc.

Život s bolestí dávného prokletí - 2.díl

21. října 2011 v 23:27 | Jituí |  Život s bolestí dávného prokletí
"… minulosti" zaznělo mi v uších.
"Z mé minulosti?" zeptal jsem se Itachiho, který se tvářil nejistě.
"Itachi?" oslovil jsem ho. Díval jsem se jak ke mně zvedá oči.
"Nevím nic snad jen…ne nic" odpověděl mi. Z mé minulosti pomyslel jsem si. Někoho jako je on bych určitě pamatoval. Většinu svého dětství jsem prožil ve společnosti klanu a po jejich smrti jsem se nestýkal skoro s nikým. Podíval jsem se na Itachiho. Už měl všechny věci zabalené a bral si sako. Ne že by byl typ co nosí oblek to rozhodně ne. Povětšině případů nosil džíny, triko a sako.
"Můžeme jít" oznámil mi. Přikývnul jsem a vyšel na chodbu. Itachi vyšel za mnou, zamknul kabinet a společně jsme vyšli směr parkoviště.

"Itachi" zařvu na svého bratra. Jsem teď v pracovně ve které je i naše knihovna a hledám jednu starou bichli.
"Ano?" ozvalo se z Itachiho komnat. Bydleli jsme ve starém dome s velikou dvoupatrovou knihovnou ve které byli svazky staré i několik staletí.
"Hledám tu knihu do které nám táta zakázal se koukat" zakřičím na něj znova. Sice máme výborný sluch ale přes dvě patra a metr tlusté zdi to není zrovna nejlepší.
"Na co ji chceš?" ozve se ode dveří. Otočím se.
"Chci o něm něco zjistit" odpovím po pravdě nemá cenu něco tajit.
"O Narutovi?" zeptal se i když to asi tušil.
"Hm" což u mě znamenalo souhlas.
"Vím kde je. Mám ji u sebe. Taky jsem se o něm snažil něco zjistit ale ještě jsem se nedostal na konec" oznámil mi . byl jsem naštvaný. Tak já tady tu bichli hledám tři hodiny aby si jí on zatím četl?
"Jdu se projít" oznámím. Musím vychladnout. Vezmu si boty, bundu a odcházím.

Pořád musím myslet na to co řekl. Jsem někdo z tvé minulosti. Ta věta mi stále zní v hlavě. Procházím kolem temné uličky když z ní uslyším bolestný výkřik. Tiše jsem se plížil ve stínech abych zjistil kdo to vykřikl. Stáli tam čtyři kluci. Teda stali spíš tři stáli a čtvrtý tam klečel. Dva drželi třetího a čtvrtý ho mlátil. Pozorně jsem se podíval na toho kluka který byl mlácen. Kdybych dýchal zadrhl by se mi dech v hrdle. Ten kluk byl Naruto.
"Baví vás útočit tři na jednoho?" s těmito tichými slovy jsem vyšel ze stínu. Stál jsem napůl ve stínů a napůl na světle a tím mi nebylo vidět do obličeje.
"Co tu chceš?" vyštěkl na něj ten co mlátil Naruta.
"Já?" vyšel ze stínu úplně. Zdálo se že se malinko zalekli.
"Šel jsem tak okolo když zaslechnu bolestivý výkřik. Jdu se podívat co se děje a co nevidím?" řekl jsem rádoby unuděným hlasem člověka který se o nic nezajímá. "Mlátíte mého kamaráda a já nemám rád když mi někdo mlátí kamarády" do svého hlasu jsem propustil kus svého upířího já. Ti dva Naruta pustili ale stále tam zůstávali.
"Kdo jsi a co se do toho vůbec pleteš" řekl jeden z těch co pustili Naruta.
"Uchiha Sasuke" zaznělo tichem. Padlo tíživé ticho. Ti dva hromotluci se dali na útěk a ten co naruta mlátil se pomalu posouval dozadu. Udělal jsem půlkrok dopředu a i on se dal na útěk. Když mi zmizel z dohledu přihnal jsem se k Narutovi. Byl v bezvědomí. Vytáhnul jsem mobil a vytočil Itachiho číslo
"Sasuke"
"Našel jsem Naruta je v bezvědomí"
"Přines ho" kývnul jsem ale pak si uvědomil že to nevidí ale asi to tušil protože zavěsil.
Dal jsem mobil do kapsy, Naruta vzal do náručí a svou upírskou rychlostí jsem zmizel pryč.

16. KAPITOLA

21. října 2011 v 20:02 | Danashi Mokuto |  Když nás chtěli vyhnat...
" Proč musíme, tak brzo vyrážet ?" zeptal se Shikori a zívl.
" Aby jsme tam byli dřív než oni, a tak si nás hnedka nevšimli." vysvětlil Naruto v podobě lišky. Shikori jen kývl, že chápe a snažil se neusnout.
Došli k jednomu cvičišti a schovali se do koruny jednoho košatého stromu. Čekali už hodinu a půl, když se tam objevil první člověk.
Mladý kluk, mohlo mu být tak maximálně 13. Blond dlouhé vlasy a hnědé oči. Opřel se o jeden strom a čekal na zbytek svého týmu.
Zachvíli se tam přiřítila dívka, bylo jí asi tolik, co tomu klukovi. Hnědé dlouhé vlasy, upravené do jednoho culíku a růžové oči. Přiběhla k zelenovláskovi a objala ho.
" Ahoj. Kame-kun." řekla vesele. " Aoj, Ori." řekl a dál se opíral o strom.
Později přišel další kluk. Hnědé vlasy a bílé oči. Nebylo pochyb, že to bude Hyuuga.
Děvče k němu přiskočilo a objalo ho. " Ahoj Riu-kun. " řekla mile a pak si sedla do trávy.
" Kruci, musíme zmizet." řekla Danashi a genini se na ni nechápavě podívali.
" Ten kluk, co přišel je Hyuga, nemusí být otočený, ale může nás vydět ... musíme zmizet." vysvětlila.
Všichni se zvedli a doslova zdrhli k jinému cvičišti. Naruto ještě chvíli sledoval geniny z Listové, než k nim přišel jejich sensei ... Neji Hyuuga. Po tom s Naruto vypařil pomocí Hirashim no Jutsu, ještě sřív než si ho Neji všiml.

" Takže jejich senseiem je Neji Hyuuga." zašeptal, když dohnal zbytek. Ti jenom kývli že chápou.
Seděli na jednom stromě a sledovali, jiný tým.
Tmavé vlasy, stejně tmavý oči a zamyšlený výraz, navíc občas řekl ´To je otrava.´. Podle všeho to bude nějaký Nara, pomysleli si Danashi a Naruto.
Dál tam byla hnědovlasá dívenka s tmavýma očima a štěnětem na klíně ... nějaká Inuzuka.
A posledním členem týmu byl kluk, co pořád jedl brambůrky ... ano opravdu .. Akimichi.
" Kiro netvař se, jako kakabus, Natsuko připravte se s Meliko a Cheji ty přestaň jíst a můžeme začít." řekl Kiba a Akamaru souhlasně zaštěkal.

Po chvíli se tým 15 zase rozběhl k dalšímu cvičišti. Zrovna na něm probíhal tréning.
Dva kluci, jeden měl červené vlasy a temné oči. " Ruko Morino, jestli se nezačneš snažit, tak to bude k ničemu." druhý měl tmavě hnědé vlasy a světle hnědé oči. " Ty to samé Kai Umino!" křikla jejich sensei.
Poslední byla dívka, dvojče Kameho Yamanaka. " Lucy ... vy snad chcete prohrát?" povzdechla si blondýnka.
Sensei byla žena, blond vlasy svázané do culíku, fialovej obleček a modrý oči ... Ino.

Vydali se na další cvičiště. Schovali se a sledovali skupinku pod sebou.
Jeden černovlasý kluk s hnědýma očima.
Druhý s fialovými vlasy a modrýma očima.
A nakonec, tam byla dívka se zelenýma vlasama a stejnýma očima.
Všichni vypadali, tak na 14.
" Kenji, Hinari a Kinkuro." ozvalo se o kousek dál.
K všeobecnému překvapení, tam stál....
" Ano ? Kakashi-senei ?" zeptali se.
" Dneska, už tréning stačí, zítra zase v sedm." řekl a zmizel i se svou perverzní knížkou v ruce.
A Genini se rozuprchli.

Danashi s Narutem a geniny se na sebe otočili ... vůbec si neuvědomovali, že už špehováním ... zabili celé dopoledne a část odpoledne.
" Takže děcka .. dneska jsme si udělali takový přehled, jaké budete mít soupeře. Zítra budeme zase trénovat. Dneska máte volno ... mi se pujdeme podívat po venici." řekla Danashi.
" Hai sensei." řekli a všichni sekočili na zem.
Naruto s Danashi se ve svých liščích podobách toulaly po vesnici. Došli k jedné restauraci a když vešli málem dostali infarkt.
Seděli tam jejich přátelé ... no to nebylo nic zvláštního, ale bylo jich tam o jednoho víc než včera.
Když se vzpamatovali ... pomalu došli k jednomu "boxu" a proměnili se do lidských podob , pořád zahalení. Objednali si a poslouchali rozhovor, který se odehrával za nimi.

15. KAPITOLA

21. října 2011 v 19:51 | Danashi Mokuto |  Když nás chtěli vyhnat...
Po pár minutách vyšlo 6 geninů, nachystaných na těžký tréning. Jejich senseii byli v lidských podobách, což je trošku zaskočilo ... stále byli schovaní v pláštích. Danashi měla na zádech 2 batohy a i pod maskou bylo vidět, že se až podezřele usmívá, stejně jako Naruto.
" Nazdárek děcka, můžem vyrazit ?" zeptal se Naruto.
" Hai sensei." řekli s úsměvem.
" Takže vesnicí proběhneme po střechách." řekl Naruto.
" Proč sensei ?" zeptala se Naumi.
" Aby nás nikdo neviděl, to je snad jasný." řekl Hiikari a zaťukal si na čelo.
" No .. nejen aby nás neviděli, ale taky nesledovali ... myslím že se o nás touží něco dozvědět, protože o nás nic neví." řekla Danashi a rozešla se k východu.
" Tak jde se !" zavolala za sebe, zbytek ji hned dohnal.
Vyskočili na střechu a hnali se šílenou rychlostí z vesnice, kdyby je někdo vyděl, tak by uviděl jenom rozmazaný barevný flek.
Doběhli na krásnou lesní mítinku, nikde nikdo. Mohli být, tak kilometr od Konohy.
" Takže asi by jste chtěli vědět, co budeme trénovat dneska." řekla Danashi
Genini horlivě přikyvovali.
" Takže, každý máte jednu nejsilnější a jednu nejslabší techniku." začala Danashi.
" Dneska se pokusíme zlepšit tu nejslabší, ještě procvičíme stínové klonování .. je to sice na úroveň jounina, ale vy si v tom nevedete vůbec zle. Dále .. zavoláme vaše liščí partnery a zkusíte s nimi nějaké techniky ..." pokračoval Naruto, když vše vysvětlil ... dali se do díla.
Nejdřív 2 hodiny trénvali své nejslabší techniky, aby je trochu vylepšili, pak jednu hodinu stínové klonování a když přišlo na lišky měli, už docela málo čakry.
Kousli se do palců a nanesli krev na pergameny, které měli schované v pouzdrech s kunaii. Vítr udělal málá tornáda a v nich se zjevily lišky.
" Takže, jenom vás chceme upozornit, že lišky nebudete používat běžně .. ony vám vysvětlí zbytek." řekl nic nechápajícím geninům.
Slova se ujala jedna rudá liška .
" Mé jméno je Takai .... Takže mi s vámi sice budeme trénovat, ale můžete nás použít pouze v hlavních bojích. Nejlépe, když budete bojovat proti uživateli genjutsu, nebo někomu se zvířecím partnerem. Jinak vám s tim moc nepomůžeme." řekl rudý lišák a vážně se zadíval na geniny i na liščí kolegy.
Seděl vedle Minuta. Ten jenom kývl na souhlas, stejně jako zbytek.
" Dobře, takže začneme s tréningem." prohlásil a všichni pečlivě rtrénovali.
Naruto s Danashi si mezitím dali měnší zápas, najednou hlasitě zařvali a spadli na kolena, genini se k nim přihnali, stejně jako lišky. CHtěli vědět, co se jim stalo, ale oni se dál kroutili v silných křečích na zemi, najednou se objevili plameny a vyšli z nich Kyuubi s Kyuury.
" Kyubi- Sama, Kyury- sama, co se s nimi děje ?" zeptali se genini i lišky zarás.
" Nebojte, jenom se jim zlepšili schopnosti." řekla vklidu Kyuury.
" Zlepšily ? Vždyť vypadají na umření." zakřičel Naumi.
" Jaká schopnost ?" zeptal se ztěžka Naruto a posadil se, křeče už pomalu ustávaly. To samé i Danashi.
" Můžete se proměňovat v lišky." řekl Kyuubi a teď nikdo krom Kyuiry nechápal.
" Ale to jsme mohli, už před tím." řekla nabručeně Danashi.
" Ale teď i v devítiocasé." řekla Kyuury.
" COŽE?!" zařvali všichni.
" No jednoduše, jako lišky jste dosáhli velice náročných výkonů a tak se dokážete proměnit krom jednoocasých i na devítiocasé, stačí aby jste se soustředili." řekla Kyuury.


Oba kývli a začali se soustředit, najednou se zvedl vítr a místo Naruta, tam ležela zlatá liška, to ale nebylo všechno, pořád se soustředil a najednou, tam ležela devítiocasá, na každém ocase měl černý symbol stejně jako na čele a pravé přední noze. Danashi to samé akorát neměla, až tak zlatou barvu.
" Páni." řekli oba.
" Proč teď ?" zeptala se Danashi.
" No ... řekněme že rada vám opravdu věří a naši příbuzní, kteří o vás ví ... vás taky přijali, jako právoplatné lišky. Teď máte i stejné množství čakry, jako mi. Navíc ˇjsou teď vaše živly úplně pod vašim vedením .. chcete a voda, oheň a vítr pro vás udělají cokoliv." řekl Kyuubi.
" Takže vaši příbuzní nás uznali ?" zeptal se pro jistotu Naruto.
" Ano věří vám, že tenhle dar nezneužijete." řekla Kyuury s úsměvem.
Naruto s Danashi se rozzářili a začal ohňostroj a to doslova, protože Danashi na oblohu poslala pár ohnivých koulí, které se vypařily ,při nárazu do Narutových vodních.Genini ti byli stále unešeni novým vzhledem jejich senseiů. Ještě chvíli blbli, ale nakonec se proměnili do lidské podoby.
" Takže, pro dneek to stačí a mám nápad, co bychom mohli dělat zítra." řekl Naruto s úšklebem, což vzbudilo v geninech napětí a neskutečný zájem.
" Co budeme dělat ?" zeptala se dramatickým hasem Kalisto.
" Budeme ... špehovat." řekl šeptem.
" Proč ?" zeptal se Shikori.
" Abychom se něco dozvěděli o protivnících. Takže zítra budeme špehovat a zbírat informace." řekla s úsměvem Danashi.
" Hai." řekli genini.
" Tak a teď zajdeme na jídlo." řekl Naruto a vyrazil k nim do hotelu.
Ostatní samozřejmě za ním. Zase doskákali po střechách, až do hotelu. Nikdo si jich nevšiml. Zašli do jídelny a hladově se vrhli na jídlo. Když dojedli bylo, už docela pozdě a tak si šli lehnout dřív.
Další ráno, už zbývají jenom 4 dny do první zkoušky .... Naruto s Danashi vzbudili geniny, už v 5 ráno, aby byli na místě dřív než jejich "kořist" ( toť jiný tým).

14. KAPITOLA

21. října 2011 v 19:09 | Danashi Mokuto |  Když nás chtěli vyhnat...
Jejich přátelé, nachvíli se zastavili a viseli na nich pohledem.
" Co se děje sensei ? Vy je znáte?" zeptal se Hikari.
" Jo." řekla Danashi a otočila se na své studenty.
" A kdo to je ?" zeptala se Kalisto.
Naruto a Danashi se pořádně podívali. Byli tam Sai, Ino, Tenten, Neji, Hinata, Kiba s Akamarem, Shino, Chouji, Sakura, Lee, Temari a Shikamaru.
" Takže začneme holkama ... blondánka s culíkem a fialovym oblečkem je Ino Yamanaka, tu brunetu, už znáte to je Tenten ... dál ta dívka s tmavě fialovýma vlasama a bílýma očima je Hinata Hyuuga ....ta růžovlasá je Sakura Haruno ... ta blondýnka se čtyřma culíkama to je
" Tak a teď kluci ... černý vlasy, světlá pleť a dívnej úsměv to je Sai, ten vedle Tenten je Neji ... ten hnědovlásek s červenýma trojúhelníčkama na tvářích je Kiba Inuzuka a ten pes se jmenuje Akamaru ... ten další s tim culíkem a tmavýma vlasama je Shikamaru Nara ... dál tam jsou ještě Lee, však vy víte, který to je .." teď se genini zasmáli, moc dobře si pamatovali jeho popis
"... ten se spirálkama na tvářích je Chouji Akimichi,... ten celej zahalen s brejlema je Shino Aburame." řekla Danashi.
Ještě chvíli se dívali, jak se o něčem baví, než se rozešli a vešli do restaurace. Sedli si do salónku, který byl vedle jejich starých přátel. Danashi s Narutem si sedli zády k nim a genini si posedali okolo celého stolu.
" Tak, co si dáte ?" zeptala se mile mladá hnědovlasá dívka s bločkem a propiskou v ruce.
" Takže 4 extra porce masa a 8 rýží...." ( nevim, jak jinak to objednat XD ) nahlásil Naruto.
1 extra porce masa je tak pro dva lidi. Dívka jenom kývla a odešla. Genini seděli tiše a stejně, jako jejich senseiové, kteří teď byli v lidské podobě zahalení pláštěm a kapucou, odposlouchávali o čem si ti ninjové vedle povídají.
Nejdřív to nebylo nic zajímavého, potom se dostali na to kdo s kým je. Slyšeli že se Tenten s Nejim vzali, Shikamaru a Temari jsou zasnoubení a Kiba začal chodit s Hinatou.
Už jedli, protože jim mezitím nachystali maso a rýži. Když Ino řekla něco, co je docela potěšilo.
" Co myslíte, jsou Naruto s Danashi vpořádku ?" řekla Ino s obavami v hlase.
" Určitě jo. Nezapomínej na to, že jsou to jedni z nejlepší ninjů a navíc jinchurici." řekl Kiba povzbudivě.
" No právě! Jsou Jinchurici to znamená, že po nich jde Akatsuki ... a přiznejme si, že ti nejsou zrovna slabí." řekla Ino.
" Podle mě jsou vpořádku, Naruto je moc praštěnej a stejně tak Danashi aby je někdo zvládl chytnout." řekl Neji s úsměvem.
" Já cítím že jsou vpořádku." řekl Tenten a usmála se, tohle vykouzlilo úsměv i na ostatních dokonce i Naruto s Danashi se usmáli, když slyšeli, co Tenten řekla.
" Jo, ty dva přece jen tak něco nesloží." řekl Shikamaru a všichni přikývli.
" Ale stejně, chci zkusit přemluvit Tsunade, jestli by jsme je nemohli jít znovu hledat." řekla Ino, teď zpozorněli Naruto, Danashi i genini.
" Vždyť víš, že nám povolila dvě mise a teď, když se blíží zkoušky nás nikam nepustí." řekl Shikamaru.
" Ach jo. To je za trest, ale mi je musíme najít." řekla rázně, že někteří nadskočili.
" Chtěla bych vědět že jsou Naruto-kun a Danashi vpořádku." řekla tiše Hinata.
" To já taky." řekl Chouji.
" Stejně za to můžou ti blbci z rady a hlavně Danzo." zavrčela blondýnka.
" Jo, prej se letos půjde podívat na zápasy geninů." řekla Temari.
" Tss ... kdybych mohla, tak bych ho ..." vrčela Ino.
" To nejsi jediná ... má mamka taky a Tsunade by ho taky nejradši zabila, ale má svázaný ruce." řekl Kiba.
" Pravda ... vzpomínáte, co řekla .. ´ Danzou se nestane Hokagem ani kdybych musela žít dalších 200 let.´ .." připomněl Sai.
Teď se všichni zasmáli.

Genini a jejich senseii dojedli a vydali se ven. Danashi s Narutem se hned venku proměnili na lišky. Rozešli se směr hotel a za nimi šli i jejich studenti. Zalezli do pokoje.
" Sensei ?" ozvala se Ame.
" Ano ?" otočila se zlatá liška.
" No ... ehm ... to co jsme slyšeli v restauraci .. to.." nedokázala ze seb nic vypravit.
" Vy myslíte, to co říkala Ino ?" zeptala se Danashi geninů. Ti jenom přikývli.
" Ano, tohle jsou naši pravý přátlé ... ti se na nás nedívali skrz prsty a podle toho, co říkali to vypadá, že jim na nás pořád záleží." řekl Naruto s úsměvem.
" Ehm .. Sensei a co budet dělat teď ?" zeptal se Shikori.
" Co ?" nechápal Naruto.
" No jestli se jim ukážete .. že jste pořádku a tak." doplnil.
" Ne... ne pokud to nebude nutné." řekl rozhodnutě, genini jen kývli.
" Děcka, takže zítra vás vezem na mítinu kousek od Konohy, kde budeme trénovat." řekla Danashi.
" A proč nepůjdem zase na nějaké cvičiště ?" zeptala se Kalisto.
" Dneska to byla náhoda, že tam nikdo nebyl a navíc, aby vaši soupeři neviděli vaše dovednosti ... navíc, když se zezačátku na zkouškách budete tvářit nejistě a budete dělat, že jste slabý ... udělají si špatný úsudek a vy je pak jednodušeji porazíte." řekla Danashi s úsměvem.
" Děkujeme za radu sensei." řekli spokojeně.
" Takže, ať jste v 7 ráno nachystaní vyrazit." řel přísně Naruto, někdo by se možná i lekl, ale genini se jenom rozesmáli, takhle zněl totiž "trošičku" legračně. Naruto se nejdřív zatvářil ukřivděně, ale pak se rozesmál taky.
" Tak dobrou děcka." řekli lišky a pomalu zavíraly dveře.
" Dobrou sensei." slyšeli jště zpoza dveří. Jenom se usmáli a vydali se do jejich a Kumorina pokoje.
" Ahoj Kumori." řekli oba.
" Ahojky." řekla zvesela.
" Tak, co jste celý odpoledne dělali ?" zeptala se se zájmem.
" Cvičili jsme a pak jsme vzali děcka na večeři." řekla Danashi, už v lidské podobě, a Naruto se proměnil taky.
Danashi stála vedle manželské postele, na které seděl Naruto. Ten využil její nepozornosti a strhl ji k sobě a začal .... ji lechtat. A vzhledem k tomu, že Danashi je hodně lechtivá, tak se rozesmála na celé kolo, ale stihla vytvořit dva stínové klony a ti prozměnu , málem ulechtali Naruta. Přestali, až když je někdo okřikl.
" Běžte spát! Ráno musíte s děckama cvičit." řekla přísně, ale s pobaveným úsměvem Kumori a lehla si do své postele, zhasla lampičku a usínala.
Naruto si lehl a přitáhl si Danashi, pak už jenom zhasli lampičky a šli taky spát.
Ráno v 7 byli nachystaní před pokoji jejich studentů.

13. KAPITOLA

21. října 2011 v 18:59 | Danashi Mokuto |  Když nás chtěli vyhnat...
Došli ke kanceláři a zaklepali. " Dále!" křikla Godaime Hokage.
" Dobrý den jsme z Mořské země ze Svaté Skryté.Budeme se účastnit Chunninských zkoušek." řekla Kumori.
" Ráda vás poznávám, pokud si dobře pamatuju ještě jsme se nesetkali. Já jsem Tsunade." řekla příjemným hlasem a podala ruku návštěvě.
" Kumori." řekla a mile se usmála.
Tsunade si všimla dvou lišek se zájmem se na ně dívala, když se pořádně podívala na tu zlatou připomněla jí Naruta, a ta druhá hnědozlatá zase Danashi. Koukala z jedné na druhou a smutně se pousmála, pak zavrtěla hlavou a normálně se usmála.
" Takže v hotelu na kraji Konohy jsou pro vás připravené pokoje. Shizune vás, tam zavede. SHIZUNE!" zakřičela a přiběhla černovlasá dívka.
" Ano Hokage-sama ?" řekla udýchaně.
" Zaveď naše hosty do hotelu." řekla, Shizune zbělala.
" To není třeba. Mi to zvládneme sami" řekli genini a Kumori přikývla.
" Dobře. Takže za týden by se měli dostavit do Akademie na první část zkoušek." řekla ještě, než odešli.
Před Kage budovou se zastavili. " Tak kudy sensei ?" zeptala se Naumi.
" Pojďte za mnou." řekl Naruto a pomalu se vydal ulicemi Konohy, všichni se na ně koukali zkoumavě a když si všimli lišek, tak někteří i zhnuseně. Došli do hotelu.
" Jsme z Mořské země, Hokage říkala že tu máme ubytování." řekla Kumori mile.
" To ano, ale zvířata tu nejsou povolena." řekla pokrčila nos nad Danashi a Narutem.
" To nejsou zvířata, ale nejsilnější ninjové z naší vesnice!" řekli nabroušeně Uchihové.
Opravdu už tým 15 štvalo, jaký tu mají přístup k liškám a chápali jejich senseie, že se nechcou ukazovat.
" Dobře, pokud je to tak ... pak se nic neděje." řekla žena a podala jim klíče, nebude se předsi hádat s představiteli země.
Ti si klíče vzali a vydali se nahoru. Ochranka měla dva pokoje po pěti. Pak tu byly dva po 3 pro geniny a nakonec pro 3, pro senseie a Kitsunekage.
Naruto s Danashi hodili batohy na postel, rozloučili se s Kumori a šli za svým týmem.
Zaklepali a vešli do jejich pokoje.
" Čaute děcka." řekli když vešli. Genini jen kývli.
" Takže, teď jak budou týmy ... Minuto, Shikori a Ame, budou můj tým a Hikari, Kalisto a Naumi budou Danashin tým, jenom kdyby se někdo ptal jinak jsme pořád pro vás všechny." řekl Naruto.
" Hai." řekli.
" Tak děcka mi se dem porozhlídnout po vesnici, jestli chcete můžete jít s nama." řekla Danashi.
" Sensei, vám nevadí jak se na vás dívaj ?" zeptala se Kalisto.
" Bývalo i hůř, jsme na to zvyklí." řekl Naruto.
" To bylo tahle ..." chtěla se zeptat Naumi.
" Jo takhle se na mě dívali od zapečetění." řekl se smutkem v hlase.
" Promiňte sensei." šeptla.
" To nic. Ale když pujdete s nama, tak po krátké prohlídce vesnice, bude tréning nemůžeme si vás nechat zlenivět." řekla Danashi s úsměvem.
Geninům se rozzářili očka a hned se zvedli a vyrazili i s jejich sensei ven. Šli ulicemi Konohy a ignorovali ty pohledy na jejich liščí senseie.
" Ahoj. Kdo jste ?" zeptal se muž. Měl dlouhé tmavě hnědé vlasy a bílé oči a vedle něj byla hnědovláska s hnědýma očima a vlasama učesanýma do dvou drdolů.
" Mi jsme ze Svaté. Přijeli jsme na Chunninské zkoušky a, kdo jste vy ?" řekl Minuto. I když předpokládal, že tohle bude jeden z Hyuugů a podle všeho asi ten Neji.
" Já jsem Neji Hyuuga a tohle je Tenten, jsme zkoušející, tak se uvidíme na zkoušce." řekl a odešli.
" Tohle je ten Neji, kterého jste porazil sensei ?" zeptal se potichu Hikari.
" Jo." řekl potichoučku.
" Pojďte půjdeme k jednomu cvičišti." řekla Danashi a všichni šli za ní směrem ke cvičišti 7.
Když tam došli, bylo tam prázdno.
" Takže.. doufám, že si pamatujete, co jsme vám tenkrát u táboráku říkali, když jsme se vraceli z mise." začala Danashi a genini přikývli.
" Dobře, takže víte, že si musíte pomáhat. Jste TÝM ! Ne jako tady tříčlenej ale 6 členej." řekla a všechny je sjela pohledem.
" Hlavně buďte opatrní. Neji a Hyuugové dokážou poznat, když děláte nějaké jutsu, protože vidí čakru, takže na ně pozor." řekla Danashi.
" Co budeme trénovat sensei ?" zeptala se Ame.
" Zavažte si oči." řekla Danashi a podala jim šátky ( kde je vzala O-O ).
Genini, tak učinili. A teď už čekali, co vypadne z jejich senseiů. Byli docela nervózní, nic neviděli a jejich senseiové, jsou přeci jen nečitelní a jsou samé překvapení.
" Takže, nelekejte se. Teď vás každého odvedeme kousek od zbytku. Pak uděláme klony a budeme běhat kolem vás a občas se vás pokusíme napadnout. Tenhle tréning je na zlepšení smyslů a pomáhá, když je váš protivník rychlí a vy ho nevydíte." vysvětlila Danashi.
" Takže je to na zlepšení sluchu ?" zeptala se Naumi.
" Přesně a teď si vás kousek poodvedeme, budete používat pouze ruce a nohy. Ninjutsu a zbraně nejsou povoleny." řekl Naruto.
" Hai." řekli ještě, než je jejich senseiové odtáhli kus od sebe.
Naruto a Danashi byli v lidské podobě schovaní v pláštích. Udělali si každý 3 klony a poslali je k jednomu z geninů. Ti dva pravý se vrátili do liščí podoby a lehli si vedle sebe pod strom.
Nejdřív se sice nezvládali vyhýbat, ale po půl hodině, už začali trochu víc vnímat a po 5 hodinách, už dokázali určit polohu nepřítele ( senseie).
" Tak děcka, už to stačí. Myslím, že jste se zlepšili dostatečně. Zítra budeme pokračovat." řekla Danashi s liščím úsměvem, její i Narutovi klony mezitím zmizeli.
" Hai. Sensei." řekli, sundali si šátky z očí a rozešli se ke svým senseiům.
Sedli si vedle nich a čekali, co bude teď. Už se pomalu stmívalo.
" Za to, že jste tak pylně trénovali ... vás zveme na barbecue. Takže pojďte." řekl Naruto a pomalu se rozešel do restaurace. Ostatní se za ním potichu vydali.
" Sensei, proč chcete jít na večeři do restaurace ?" zeptala se Naumi.
" Chci zjistit nějaké informace o tom co se tu děje a na to je restaurace, jako dělaná." řekl s úsměvem.
Po ulici šlo 6 ninjů s dvěma liškama. Došli k restauraci, když se podívali dovnitř všimli si, že u jednoho stolu sedí ...

12. KAPITOLA

21. října 2011 v 18:33 | Danashi Mokuto |  Když nás chtěli vyhnat...
Skládalo se z pláště a klobouku, jako ostatní kage oblečky. Mělo oranžovou barvu a znak Kiyoshi ( otisk liščí tlapy ). Prostě bylo krásný, zvláště, když si připomeneme, co Naruto obvykle nosí ... nemohl si na nic stěžovat.
" Obleč si to." řekla Kumori a podala mu věci.
Naruto si rychle nasadil plášť a na hlavu dal klobouk.
" Pojď za mnou." řekla Kumori a společně s Danashi, Narutem a démony, kteří taky přišli, vyšla až na střechu. Stoupli si na kraj, takže na ně vydělo celé město. Hned ve předu zahlédli svůj tým, který jim mával.
" PŘEDSTAVUJI VÁM NAŠEHO PÁTÉHO KITSUNEKAGEHO!!!" zařvala Kumori, tak nahlas, aby ji všichni slyšeli.
Naruto popošel ještě víc ke kraji a zamával. Ozval se obrovský jásot a byla mu provolávána sláva. Naruto se usmíval a mával vesničanům podsebou. Danashi si stoupla vedle něj a dala mu pusu na usměvavou tvář.
" Sice nejsi Hokage, ale myslím že tohle je lepší." řekla s úsměvem.
" Taky si myslím, tady se nikdo nepřetvařuje ... opravdu jim na nás záleží." řekl Naruto.
Najednou všichni uslyšeli řet. Liščí řev, podívali se tím směrem. Stáli, tam liščí démoni a kolem nich stovky lišek, které Narutovi provolávaly slávu.
Naruto se na chvíli proměnil do své liščí podoby a stejně tak Danashi. Všichni si na ně i za tak krátkou dobu, jakou tu žili zvykli a měli je opravdu rádi. Dokonce i lišky, které měli ,jako vůbec první lidé v historii, je uznávali.
Kumori i nadále pracovala, jako Kitsunekage. A Naruto s Danashi se věnovali svému týmu.
Nadešel den odchodu.
" Kumori, Kyuubi tě vezme za námi asi tak den před tím než dorazíme do Listové, vezme i tvé stráže." řekl Naruto.
" Hai. Kitsunekage-sama." řekla a uklonila se. Moc dobře ví že tohle Naruta vytáčí.
" Vrrr... Kumori , neprovokuj mě." zavrčel.
" Tak promiň no." řekla s úsměvem.
" Takže mi, už půjdeme, za týden pro tebe přijde Kyubi." řekl a společněse svým týmem, Danashi a démony odešel z kanceláře.
Už přeběhli moře a dostali se do ohnivé. Byli druhý den na cestě a už se chystali na přenocování.
Posedali si kolem ohně.
" Takže, jak víte v Listové jsme nukeniny, proto se přeměníme do svých liščích podob a vy nás budete oslovovat pouze, jako ´Sensei´ . A chtěli by jsme s vámi něco probrat ..." řekla Danashi.
" Co sensei ?" zeptali se.
" No ... s Kyubim a Kyury a ostatními liškami, jsme se domluvili, že pokud budete chtít ... přidělíme, každému z vás jednu lišku, která s vámi bude spolupracovat. A dáme vám svitek, díky kterému ji budete moct vyvolat." řekl Naruto.
" To by jste udělali ?" užasli genini.
" Jistě, takže, jak zní vaše odpověď ?" zeptala se Danashi.
" JO! " vykřikli všichni.
Naruto s Danashi udělali pár znamení a vedle nich se objevilo šest lišek.
" Takže, rozhodli jsme se že včichni máte vodu nebo oheň a k oboum těmhle živlům pasuje vítr a posilu je je. Proto jsme vybrali lišky používající vítr, aby vám pomáhali." vysvětlil Naruto.
6 rudých lišek se rozešlo, každá za jedním geninem a podala mu svitek.
" Takže teď po dobu chunninských zkoušek jsme vaše vyvolávací zvířata." řekly lišky.
" Ale nezapomínejte, lišky jsou chytré a mají svou hrdost stejně, jako mi, takže se k nim chovejte, jako k sobě rovnému i když si myslím že tohle vám říkat nemusím." řekla Danashi s úsměvem.
" Hai sensei." řekli všichni.
" Tak mi zatím jdeme Danashi-sama, Naruto-sama." řekly lišky a zmizely.
Byli, už jenom den od Konohy a zatím nikoho nepotkali, bylo brzo ráno. Zrovna svítalo a tým 15 se chystal vyrazit dál.
" Kyubi zajdi pro Kumori." řekl Naruto a Kyuubi zmizel v rudých plamenech.
" Za jak dlouho přijdou sensei ?" zeptal se Hikari.
Najednou se objevili plameny a vyšel z nich Kyuubi a na zádech mu seděla Kumori a její stráže. Kyuubi se zmenšil do své minipodoby .
" Takže mi mizíme kluku. A vy to děcka udělejte!" řekl Kyuubi hlasem říkajícím ´Řekneš NE a je po tobě.´
" Hai, Kyubi-sama." řekli mladí ninjové.
Kyuubi i s Kyuury zmizeli v plamenech. Naruto s Danashi si z baťohů na zádech vytáhly pláště a hodili si je na sebe a do čela dali kapuce a k tomu všemu si ještě nasadily ANBU masky.
Genini se trochu zachychotali.
" Co je tu směšného?" zeptal se Naruto.
" No trochu připomínáte strašáky." řekl mezi chychotem Shikori. Naruto s Danashi se na sebe podívali a pak se zasmáli i oni. Najednou místo dvou lidí v pláštích, tam byly dvě nádherné lišky.
" Takže můžeme vyrazit ?" zeptala se Kumori.
" Jistě." řekli lišky a vyběhly vstříc Konoze.
Za nimi se rozběhl jejich tým. Čtvrtá Kitsunekage a jejich 10 strážců.
Běželi několik hodin, když doběhli před Listovou. Vypadalo to tu skoro stejně, jako když to tu opouštěli, ale lidi se míň usmívali, alespoň ti co chodili za branou.
Skupinka pomalu prošla bránou. Když je zastavili 3 ninjové. Naruto a Danashi je hned poznali, stála tam Hinata, Kiba s Akamarem a Sakura.
" Kdo jste a co tu chcete ?" zeptala se Sakura ostře.
" Jsme z Mořské země a jdeme na Chunninské zkoušky." řekla Kumori.
" Dobře pojďte provedeme vás městem a dovedeme vás k naší Hokage." řekla Hinata.
" Fajn." řekla Kumori.
Najednou se lišky rozběhly a někam zaběhly. Nikdo nevěděl kam.
" Hééj! Sensei! Krucinál kam běžíte ?!" zakřičeli genini a tři konožští jouninové se na ně otočili.
" Senseiové ?" zeptal se Kiba.
" JO." řekli stroze.
" Jak vás můžou učit dvě prašivý lišky ?" zeptala se Sakura.
" Nejsou to prašivý lišky! Kdyby se jim zachtělo pohnou prstem a ty b..." křičela Naumi, ale najednou musela uskočit, protože na ni letěla ohnivá koule.
" Co to...?" ptali se jounini z Listové.
" Promiňte sensei, nechala jsem se unést." řekla omluvu a klekla si na kolena, aby se své sensei dívala do očí, ta jenom pokynula, že je to dobré.
" Sensei, kde jste Sensei ?" zeptal se Hikari.
Danashi mu dala najevo, aby se zklonil. Naruto šel mlčky vedle.
" Běžel se porozhlédnout po Listové a já taky, počkáme na vás u kage budovy, já jsem totiž klon a ten vedle taky, ale ... Pššš." zašeptala mu do ucha a společně se rozesmáli.
" Co je Hikaru ?" zeptal se zbytek jeho týmu a on jim to pošeptal, všichni se začali smát.
" Co je tu k smíchu?" zeptala se Sakura, trochu naštvaně. Tyhle děcka se jí nelíbily, ne jenom se chovaj divně, ale ještě maj za senseie lišky... LIŠKY!
" Co by... Měli by jsme si pospíšit." řekla Kalisto.
" Proč ?" zeptal se Kiba.
" Naši senseiové, už se nehorázně nudí." řekl Minuto.
" CO ?" nechápal nikdo kromě týmu 15.
" Hele děcka, pokud nepudete, tak vás nebudem trénovat!" zavrčela liška.
" Proč to musí být takový komici." povzdechla si Kumori a tím způsobila, další salvu smíchu.
Došli, až k vchodu do kage budovy. Sakura, Hinata a Kiba zírali na ty lišky před sebou a zase na ty vedle sebe, a ty se najednou rozplynuly.
" To, to trvalo." zavrčel Naruto.
" Pardon sensei, když oni šli pomalu." řekla Ame.
" To nevadí, alespoň jsme si chvilku poleželi." řekla Danashi a protáhla se.
" Půjdem za Hokage." řekla Kumori a se všemi svými přáteli odešla dovnitř, ale ještě před tím
" Arigato, že jste nás sem dovedli." dodala směrem k třem jouninům.

Naruto Shippuuden Movie5?

18. října 2011 v 22:40 | Jituí |  VIDEA
Všichni víme že "posledním" filmem Naruta i Taruta Shippuuden je Naruto Shippuuden: The Last Tower. Avšak narazila jsem na video kde je triler na nový film Naruto Shippuuden: Blood Prison. Zapátrala jsem na netu a zjistila že na tom něco pravdy je . V Japonsku už ukazují ukázky na tento díl. Dám vám jsem trailer ať aslespoň něco o tom víte. Jituí XDDDBlendík 0.8

18. října 2011 v 21:44 | Jituí |  Diplomky + Blendy
Má kamarádky Loretten mi řekla že to vypadá jako když má vyrážku. Napište mi tak to vidíte vy!!!


Blendík 0.7

18. října 2011 v 21:42 | Jituí |  Diplomky + Blendy


Blendík 0.6

17. října 2011 v 23:40 | Jituí |  Diplomky + Blendy
Láska někdy bolí víc než nenávíst...
DÍL: 6. Dvojitý výslech

16. října 2011 v 0:14 | Jituí |  Dva Nemesis u ANBU
Tak jo je to krátký já vim ale co byste po mě chtěli v 23:30? takže jsem dám alespoň tohle a příští díl bude o to delší tedy
pokud se to povede. Vaše Jituí

"Jak to víte?" zakřičel jsem na něj tak aby nás náhodou ostatní nezaslechli.
"Poznal jsem to podle vaší chakry. Vím že jste s Kyuubi spojili chakry i když jsi si jí snažil potlačit, tak obrovské množství nepotlačíš nikdy. A to že jsem zjistil že jsi to ty tak mi došlo že ten druhý musí být Sasuke a tak jsem si to ověřil. Soustředil jsem se na jeho chakru a že to bylo těžký. Skrývá jí velice dobře i když to bude asi tím že jí nemá tolik jako ty. Dalo by se říct že jsi továrna na chakru. No ale to jsem odběhl. Byl jsem si jistý na devadesát procent ale ty jsi mi to potvrdil tím že jsi moc mluvil. To je něco co se nikdy nezmění. Ale teď jsem zvědavý proč jste se přidali k ANBU a nezůstali jste se svými přáteli. Víš jak nás to všechny zdrtilo když jsme tam viděli vaše těla, bylo to hodně přesvědčivé nikdo to nepoznal a Tsunade hrála svou roli taky dobře" vyprávěl Kakashi.
"Řeknu vám to až bude vhodnější doba teď by jsme měli jít než se jim to bude zdát podezřele. A prosím slibte mi že to nikomu neřeknete" prosil jsem a doufal že to slíbí. Nevím co by se stalo kdyby se to dozvěděli. Asi bych dostal od Sakury pár ran a to jsem nechtěl, ještě teď to bolí když si vzpomenu na svůj let nad Konohou.
"Máš mé slovo ale když si to bude vyžadovat situace vše jim řeknu a vysvětlím" bylo to riskantní ale lepší než aby jim to vyzvonil hned.
"Tak-tak dobře ale jen když to bude nejnutnější" souhlasil jsem ale šlo to ztěžka.
"Tak pojď chvíli bude trvat než je dohoníme" už už se chtěl Kakashi rozběhnout ale já ho zastavil.
"Stůjte, přece nepůjdeme pěšky podejte mi ruku přenesu nás tam" natáhl jsem k němu ruku. Ihned se jí chytil a já nás přemístil. Objevili jsme se za našimi přáteli na nějaké malá loučce kde na nás asi čekali.
"Na koho čekáme?" zeptal jsem se jich.
"No na tebe a-" otočili se na nás a já slyšel Sasukeho jak se uchechtl.
"Tak razíme dětska" zvolal Kakashi a už se hnal pryč. Na loučce jsem zůstal jen já a Sasuke který měl hlavu otočenou mým směrem a vypadalo to že dychtil vědět o čem jsme si já a náš bývalí sensei povídali. Dlouze jsem vydechl.
"Ví to" tyhle dvě slovy stačilo na to aby Sasuke ztuhl.
"To jako…" nezmohl jsem se na slova a tak jsem kývnul.
"Jak?" pochopil jsem že tím mysli jak to zjistil ale já nebyl sto mu dál správně formulovanuo odpověď.
"Podle mojí chakry. Víš že se takové množství špatně skrývá a tak to zjistil. Ale slíbil že to nikomu neřekne pokud…" vyloudil jsem ze sebe odpověď a doufal že mu to stačí. To by ale nesměl být on kdyby nezaslechl mnou zašeptané pokud.
"Pokud…?"
"Pokud si to nebude situace vyžadovat a teď pojď" zmizel jsem dřív než mě zase začne vyslýchat protože dva výslechy mi pro dnešek stačili.

Blendík 0.5

15. října 2011 v 22:33
Který z nich je hezčí?
Tenhla bez

Nebo tenhle s


Tak který napište mi to prosím Usmívající se

Blendík 0.4

15. října 2011 v 16:27 | Jituí |  Diplomky + Blendy

Blendík 0.3

15. října 2011 v 0:15 | Jituí |  Diplomky + Blendy

Kdo je Tobi? alias MADARA NENÍ MADARA

14. října 2011 v 19:18 | Jituí |  VIDEA
Dnes jsem se dozvěděla šokojící zprávu. MADARA NENÍ MADARA. S mojí kamarádkou Loretten a kámošem jsme spekulovali kdo to může být?
Náš závěr: Je to Madarův bratr. Ten příběh který vyprávěl Sasukemu byl pravý jen vyměnil jména.
Našla jsem videjko které samozřejmě není obsahově pravé ale pobaví.
Nejnovější info a více informací -->ZDE<--
Blendík 0.2

14. října 2011 v 16:04 | Jituí |  Diplomky + Blendy

Blendík 0.1

13. října 2011 v 19:52 | Jituí |  Diplomky + Blendy