ROZCESTNÍK

7. října 2011 v 18:47 | Jituí
N...Nedokončeno
P...Pozastaveno
D...DokončenoNaruto se vrátí po šesti letech do venice. Postupně se zabydluje, novinkou pro všechny je, že Kyuubi pobíhá volně a je z Narutem za dobře. Mezitím si Sakura uvědomí, že k Narutovi něco cítí a začnou se s Hinátou o jeho přízen předhánět. Jak jejich souboj dopadne a proč se Naruto vrátil?Naruta unesou Akatsuki, ale něco se zvrtne a on uteče do nejbližší vesnice. Ninjové z Konohy, jimiž jsou Narutovi přátelé, mají misi poblíž země Čaje. Narazí tam na mladou dívku, Akanami, která jim s misí pomůže. Něco jí nabídnou a ona příjme.


kushina.jpg kushina image by isabelle_bahs


Pokračování povídky Jiný život. Akanami nemůže otěhotnět, ale žádný důvod nenajde ani Tsunade, ale je tu možnost, že je v tom Kyuubi ... Sasuke se chová odtažitě, je nevrlý a jednoduše řečeno divný . A navíc je tu hrozící nebezpečí, že Orochimaru oživil Akatsuki...


Danashi a Naruto jsou oba jinchuurici devítiocasých, Kyuury a Kyuubiho no Yókó. Jednoho dne se něco stane a oni musí utéct. Utečou spolu do Kiyoshigakure no Sato, skrytá Svatá. Naruto získá titul Kitsunekageho a i s Danashi trénují tým 15 se kterým pak odchází do Konohy na Chuuninskou zkoužku.

Sasuke se dozví, že je dědicem klanu, stejně jako Naruto a je jim souzeno mít potomka spolu a jen spolu, jenže to má hned několik háčků...
Naruto se vrací po 2,5 roku z tréninku. Ale vše je jinak než když odcházel. Už není kluk ale je dívka jelikož jutsu na změnu vzhledu bylo zrušeno. Do vesnice ji nedoprovází jen její sensei Ero-sennin ale i její přítel Sasuke Uchiha.
Tsunade se dozvída, že Naruko zná svou rodin,u ale i tajemství vyvraždění klanu Uchiha. Slíbila Sasukemu a Kyuubimu zabít par lidí. Jak to vše dopadne? A na koho čeká smrt?
Naruto se jedné bouřlivé noci dostane někam, kde se nikdy nechtěl ocitnout


Naruto zachrání Sasukeho a oba nafingují svojí smrt. Přidávají se k ANBU kde jsou nejlepší týmpod názvem U-N-U(Uzumaki-Namikaze-Uchiha) Ale co se stane když mají misi se svými bývalími přáteli? A co se zvrtne?

Uchiha Sasuke je upír. Jeho bratr Itachi je též z klanu upírů a učí mytologii na střední škole do které Sasuke. Jednoho dne k nim do třídy přistoupí chlapec který nevoní ani jako clověk ani jako cokoli jiného. Je to prostě nový "druh bytosti." Později se dozvědí že to není nějaká nová bytost ale že se stalo něco co se nemělo stát. Také vyjde najevo to co bylo tak pečlivě skryto v srdcích za dveřmi s nápisem bolestná fakta minulosti.Vžijte se do role dívky. Je vám sotva 14 let a už vás chtějí provdat. Donutí vás k tomu proti vaší vůli. Nevíte co se bude dít dál. Nevíte nic o tom jaký vás dál čeká osud a ani vám neřeknou. Že bude něco jako svatební noc vám naznačí a vy nevíte co očekávat jelikož nemáte dostatečné vzdělání. Kvůli rodinné česti souhlasíte. Avšak jak se zachovat když se na vás, váš budoucí manžel a jeho rodina ho v tom jen podporuje? Nebo se vžijte do chlapce. Donutí vás si vzít nějakou nevzdělanou dívku kterou jste v životě neviděli. Zdráhavě si ji vezmete abyste zachovali rodinnou čest. Když ji pak uvidíte, nevidíte ji, ale jen její tělo. Ale co když dívka není taková, jaká by měla podle zvyků být?


 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Klikni!

CLICK 100% (1172)

Komentáře

1 WaclawB WaclawB | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:45 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na narutovi-povidky.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama