Květen 2012

Koloseum, trest za hřích! (Originální)

21. května 2012 v 21:58 | Jituí |  FF-jednorázovky
Tuto povídku píšu do absolventské práce z mediální výchový a chtěla bych znát i váš názor tak mi prosím hlásněte do ankety a nechte aspoň toho blbých smajlíka.
Jituí♥

VMP: kapitola osmá

6. května 2012 v 23:47 | Jituí |  V mém postavení!
Tak jo všimla jsem si že už nějakou dobu se dožadujete další kapitoly. Avšak nedala jsem ji sem přesto že ji mám už nějakou domu v PC protože je moc krátká a tak jsem pořád přemýšlela jak ji napsat dál ale nic mě nenapadalo takže předám štafetu Loretten, snad se jí to povede a pak budu moc napsat nejaký další (tentokrát snad delší) díl.
Jituí♥

Byl druhý den po smrti a pohřbu Hinaty. Sakura se už malinko ze včerejška vzpamatovala. Nyní seděla se Sasukem, jeho rodiči a bratrem v obývacím pokoji na vyšívaných polštářích u stolu. Byli po obědě, u kterého se Sakura snažila aby všem chutnal. Nikdo ji sice nepochválil, ale i tak to nevypadalo, že by jim to nechutnalo. Když pak jedla s Mikoto po tom co se mužská část najedla se jí Mikoto svěřila, že je ráda že Hinata umřela. Karty jí řekli, že pro jejího staršího syna není vhodná kdežto pro Sakuru jsou více než příznivé. Prý ví, že ona Sasukemu dá silného dědice, když Hinata to pro jejího druhého syna nebyla schopna udělat. Mikoto se začala rozplývat nad budoucími vnoučaty a Sakura s každým dalším slovem bledla a trnula hrůzou.
"Takže, Sakuro," začal Fugaku "Sasuke mi říkal, že nechceš, aby lidé věděli kdo řekl o Hinatě pravdu. Chápu to a jménem naší rodiny, do které patříš i ty, ti patří dík. Takže ti děkuji, Sakuro. Zachránila jsi alespoň nějakou čest rodiny Uchihů."
"Já…," začala jmenovaná, ale slova ji nešla z hrdla snadno "… ehm… jsem ráda, že byl trest po zásluze potrestán. Ať to byl někdo cizí nebo někdo, kdo byl známí. Za stejný prohřešek stejný trest," nakonec zamumlala alespoň toto a zdálo se, že se trefila. Zahlédla jak se po jejích slovech Fugakovi rozzářily oči, i když jeho tvář zůstala beze změny.
"Ano to máš pravdu, Sakuro." Fugaku spokojeně pokyvoval hlavou. Ostatní se do toho nepletli.
"Takže, Itachi. Nyní, když už jsi opět svobodný, je důležité aby sis vzal někoho jiného. Je zde někdo o koho by jsi stál?" Fugaku mluvil výhradně k Itachimu. Na ostatní jakoby pozapomněl. Tón jeho hlasu byl zvídavý, přesto výhružný.
"Ne, otče. Nenašel jsem nikoho kdo by byl vhodný na post mé nové ženy. Jsem si jistý,že ty mi s mou volbou pomůžeš?" Věděla, že Fugaku někoho vybral a teď se ptá Itachiho aby to vypadalo jakože si to může rozhodnou sám. A zdálo se, že Itachi to věděl taky a proto řekl to co chtěl jeho otec slyšet. I kdyby to byla ta největší lež na světě.
"Ale jistě. Mluvil jsem Yamanakou Inoichim. Jistě víš o kom mluvím. Má milou dceru. Jsem si jistý, že pozici tvé nové manželky by, Ino Yamanaka, zastávala čestně a s radostí."
"Ano, otče. Mám na to stejný názor." Itachi přikývl.
"Dobrá tedy. Za týden se pojedeme podívat do vesnice kde bydlí."

Naruto shippuuden movie 5

4. května 2012 v 21:34 | Jituí |  VIDEA
Jak jsem už psala není poslední díl fílmů Naruto Shippuuden: The Last Tower ,ale Naruto Shippuuden: Blood Prison.
Nením jestli to o mš víte ale jsem horznej šťoural a tak když jsem prolézala internetoné stránky s cílem najít nějakou povídku našla jsem něco úplmě jiného. Takže je to TADY dámi a pánové a všchi co sledujete, čtete nebo posloucháte Naruta. Poslední díl tedy pokud se nerozhodne Kishimoto jinak. Avšak má to jedinou chybyčku. Není to v čestině ani s českýma titulkama. Doufám že si ten film užijete. Jituí