Červen 2012

VMP: kapitola desátá

27. června 2012 v 20:42 | Jituí |  V mém postavení!
Někteří lidé možná budou zvědavý co se týše toho co jsem prala. Nebojle pod kapitolou bude něco co vám to objasní, snad.
Jituí♥
*jako předtím bude tu min. 7 komentářů než začneme něco dalšího s Loretten psát, ju? =D

Sakura stála u okna a koukala se na měsíc jenž svítil na obloze. Při tom pohledu si něco uvědomila. Uvědomila si, že po dva celé úplňky nekrvácela. Věděla co to znamená a děsila se toho. Matka jejího manžela měla pravdu. Dá Sasukemu děti. Na rameni ucítila cizí teplou dlaň. Opatrně, skoro děsivě, položila tu svou na tu Sasukeho. Už s ním žila skoro tři celé úplňky a tak věděla, co málo si u něj mohl dovolit. Sasuke se tvářil přísně a skrýval se za ledovou masku jako jeho otec, ale ona věděla, že je jako jeho matka.

VMP: kapitola devátá

18. června 2012 v 20:33 | Loretten |  V mém postavení!
Lidičky podle mě se Loretten překonala. Nevím jak si to myslíte vy, ale mě se tenhle díl líbí a myslím si, že se moc povedl takže všechna dík patří Loretten.
Jituí♥
* malá technická připomínka: další díl tady bude až tady bude min. 6 komentářů!!!

Itachi se toho dne probudil velmi brzo; tedy s východem slunce. Krvavě rudé paprsky pronikly skrze mříže na mramorovou podlahu v jeho ložnici a vykouzlili tak na ní složitou stínovou mozaiku. Itachi tuto hru světla a stínu chvíli pozoroval, než se konečně rozhodl zvednout z měkké postele, pokryté pestrobarevnými polštáři. Věděl, že tenhle den je obzvláště důležitý. Ne pro něj. Do jeho života to změny přinese, to ano, ale podstatný je tento den především pro rodinu a otcovi obchody. Rodina Yamanaka je jedna z nejbohatších obchodnických rodin v okolí Damašku.

Prosím...Děkuji...

7. června 2012 v 21:57 | Jituí
Chi se na začátek omluvit. Jak svým SBéčkům tak i čtenářům. Jak jistě víte blíží se konec školního roku a s ním i testy a v mém případě závěrečně práce. A to prosím končím ZŠ. Takže se chci omluvit že jsem v poslední době moc věcí nepřidala a asi moc věcí do 13. 6. nepřidám ale pak už to budu mít z krku a tak se budu ve šlole nudit. A z toho vyplývá že napíšu nové kapitoli a dokopu Loretten k novýmu dílu VMP. Prosím SB aby si mě nemazali, protože hned jak budu mít po obhajobách tak tento blog zase ožije. Děkuju že máte se mnou trpělivost. Jituí♥♥♥

Diplomek za spřátelení pro Aiko-chan

3. června 2012 v 12:47 | Jituí |  Diplomky + Blendy
Aiko-chan blog - ZDE