Prosinec 2012

VMP: kapitola dvanáctá

24. prosince 2012 v 23:20 | Jituí |  V mém postavení!
Uff tak jsem to stihla :) stále je 24.12. :D Chci vám popřát Veselé Vánoce.
Vím , že sem se vás ptala na inspiraci a musím říct, že některé byli dobré, jiné méně jako mé spoluautorky Loretten :)v této kapitole však jsem použila jen malinkou inspiraci od čtenářky JAJA56, vnukla si mi malinkou inspiraci s tím vzepřením se pravidlům, i když je to nepatrně zmíněno u Itachiho a Ino.
Dále bych chtěla kapitolu věnovat: michy-chan, alisa44, již zmíněné JAJA56, Šárka, Hizuki-chan, Minato, wendy-chan, sáša -. san, Danyla, Blázen, a hlavně asi kikiny díky, které jsem si uvědomila něco co jsem si měla uvědomit už o hodně dřívě, a dále samozřejmě všem kteří se mnou měli trpělivost a pochopili mou situaci kterou jsem už vysvětlovala.
A ještě poslední věc než začnete číst, po tomto díle zbývají už pouze dva. A to zbytek Sakuřina těhotenství, porod a epilog, který bude o pár let později, a možná nějaké dodatky, ale ty budou záležet na vás o čem by jste je chtěli.
Jituí :)Druhý den se Ino probudila za svítání. Její manžel, Itachi, ještě spal. Oblékla se do šatů a vydala se do kuchyně. Služky tam pomalu začínali dělat snídani a ona se k nim o přes jejich protesty přidala. Nebyla zvyklá nic nedělat. Začala nosit připravené jídlo na stůl, když se před ní zjevil její manžel, který se tvářil hodně naštvaně. Vzal jí jídlo z rukou a vrazil ho do rukou služce, která procházela kolem. Během chvíle se rozpoutala hádka mezi jimi dvěma. Ino si prosazovala svůj názor a Itachi svůj. A všem služebným bylo jasné jedno. Kdo se postaví na stranu mladé paní tak přijde přinejmenším o práci, ne-li o život

***
Sakura stála před zrcadlem a prohlížela jsi své nové, smaragdově zelené šaty, které jí doručily před dvěma hodinami. Byly jí šité na míru a také tak, aby zvýrazňovali její tříměsíční bříško. Uhladila si rukama sukni a usmála se na sebe. Náhle jí někdo něco položil přes oči a zavázal vzadu na vlasech. Kolem pasu se jí ovinula ruka a něco jí upravilo předmět na obličeji. Otevřela oči, které ani nevěděla, že zavřela. Pohlédla do zrcadla a uviděla tu věc na obličeji a majitele ruky co ji lehce hladila přes bříško. Na tváři ji tkvěla světle zelená maska vyšívaná stříbrem. Pak se zahleděla za sebe a uviděla jak se na ni lehce směje Sasuke oblečený celý do černa a přes oči měl též černou masku vyšívanou stříbrnými nítěmi. Sasuke se lehce sklonil a políbil jí na holý krk. Když se odtáhl, prudce se mu vytrhla a začala běhat po ložnici a něco hledat. Sasuke ji zamračeně sledoval. Najednou Sakura vítězně zavýskla a vytáhla na světlo malou truhličku, kterou otevřela a vyjmula z ní něco, co následně vtiskla Sasukemu do rukou. Pak se s němu otočila zády a zvedla si své dlouhé, růžové vlasy. Sasuke zvedl ruku, ve které ho tížilo to co mu tam Sakura vložila. Uviděl smaragdový náhrdelník, který dostala svatebním darem. Lehce nazvedl jeden koutek úst v úsměvu a připnul jí ho na krk. Sakura si spustila vlasy a on si ji v zrcadle prohlédl. Byla dokonalá. Pohlédl ven z oka, byl čas vyrazit.

***
Sakura tiše požádala svého manžela jestli by si na chvilku mohla oddechnout. Už hodinu tancovali na večírku pořádaném Sasukeho rodiči na Sasukeho, její a jejich dítěte počet. Sasuke pouze kývl hlavou a šel se s ní na chvíli projít ven. Bylo mu jasné, že je těhotná a neměla by se přetěžovat. Navíc čekala jeho dědic,e a proto se hodlal postarat, aby měla pohodlí a dítěti se tak nic nemohlo stát.
Po nějaké době, kdy už se Sakura cítila v pohodě. V dálce zahlédla stát Itachiho a jeho novou ženu Ino. A jak po chviličce zjistila, tak to byl i směr, kterým mířil její manžel. Když si oba bratři vyměnili úvodní přivítání, tak se po sobě obě dívky usmáli a lehce se objali. Po nějaké době je oba dědici hostitelů opustili a ony si povídali dál. Nakonec se z toho na první pohled nudného večera stal večírek, který si Sakura ještě dlouho pamatovala.

Hepl me please!!!

22. prosince 2012 v 16:06 | Jituí
Takže jak víte mám sek v povídce VMP. Takže po vás chci aby ste mi napsali co by ste v 12.kapitole chtěli aby to tam mohla dát. Čím víc nápadů tím líp :D
Pište mi nápady prosím do komentářů :D

Vánoční koledy - 3

22. prosince 2012 v 15:53 | Jituí |  Předělávky
A zase s Lore :D

Půjdem spolu do Konohy,
dujdaj, dujdaj, dujdaj dá!

Naruto, blbečku,
já se ti budu posmívati,
Naruto blbečku,
já se ti budu posmívat.

A ty Saii na píštalku
dudlitidy dudlitidy dudlitidy dá!

Naruto, blbečku,
já se ti budu posmívati,
Naruto blbečku,
já se ti budu posmívat.

Začni Kibo na ty dudy
dujdaj dujdaj dujdaj dá!

Naruto, blbečku,
já se ti budu posmívati,
Naruto blbečku,
já se ti budu posmívat.

A ty Kyuubi na housličky
hudli, tydly hudli, tydly hudli, tydly dá!

Naruto, blbečku,
já se ti budu posmívati,
Naruto blbečku,
já se ti budu posmívat.

A ty Shino, na tu basu
rum rum rum ruma da!

Naruto, blbečku,
já se ti budu posmívati,
Naruto blbečku,
já se ti budu posmívat.

Vánoční koledy - 2

22. prosince 2012 v 15:52 | Jituí |  Předělávky
Tahle se nám taky povedla Lore:D :D :D

My tři sanninové jdeme k vám,
Chakru a zdraví vinšujeme vám.

Štěstí, chakru, dlouhé cesty,
my jsme k vám přišli a máme vesty.

Z Konohy je naše cesta,
do Deštné mysl naše.

Nám třem se bitva zjevila,
taková dlouho nebyla.

Jak jsme tu bitvu viděli,
hned jsme si shurikeny brali.

Co ty, silnej, stojíš v předu,
a nechceš nás pustit ani k hodu.

A já, Orochi vystupuju,
a prokletou pečeť vám vinšuju.

Jirayia a Tsunade též vystupujem,
že Orochiho zabijem vám slibujem.

Vánoční koledy - 1

22. prosince 2012 v 15:51 | Jituí |  Předělávky
Tak jsme si s Loretten hráli, a všichni povinně a nahlas!

Sláva už je sníh, jedem na saních,
Tobi křičí, zvonek zní jenom Deidy ztich.
Kouká na Peina, uši napíná.
co to slyší v rolničkách? Na co vzpomíná?

Akatsuki, Akatsuki, kdo pak vám dal moc?
Orochi-chan maličký, nebo jiný tvor?
Akatsuki, Akatsuki co se děje v nich?
Konaniny písničky, Vánoce a sníh.

Zvonky dávných let, ovládněte svět.
těch co už jsou po smrti, ať jsou znova zpět!
Zvoňte dunivě, né moc nesměle:
vzpomínka jak Pein z Akatsuki, zase plánuje.

Akatsuki, Akatsuki, kdo pak vám dal moc?
Orochi-chan maličký, nebo jiný tvor?
Akatsuki, Akatsuki co se děje v nich?
Konaniny písničky, Vánoce a sníh.

Gomenesai!!!

11. prosince 2012 v 0:26 | Jituí
Tak jó lidi chápu, že mě plno z vás nenávidí a já uznávám vaše plné právo... pokud chcete tak mě i ukamenujte... ale stalo se to, že nemám inspiraci, prostě denně sedím nad rozepsaným dílem a nenapadle mě nic co by bylo dobré, a hodné býti vámi přečteno. Chápu že jsem to měla napsat dřív, ale nechtěla sem si to prostě připustit. Z dalšího dílu VMP mám asi 27% a každý týden přibívá jen velmi málo protože sem prostě neschopná něco skvělího vymyslet, ale jedno vám slibuju! Do Vánoc sem tu kapitolu přidám i kdybych měla učitelce na matematiku říct, že ty její nesmyslí co vydává za příklady, který umím už 2 roky, nebudu počítat a že pro vás vymýšlím povídku.
Arigato, že to se mnou ještě malinkou chvilku vydržíte a Te kudasai dejte mi do 24. čas.
A ještě jednou GOMENE!!!